PRODEJ DOMU 
HELVÍKOVICE č.p. 170

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům kolaudovaný v roce 2008 s velkou okrasnou zahradou 3220 m2 v centru obce Helvíkovice u Žamberka.

Dům disponuje dvěma nadzemními podlažími a jeho celková podlahová plocha činí asi 170 m2 (zastavěná plocha 108m2 + garáž 36 m2). Dispozičně je dům řešen jako 6+kk.

Základní dispozice domu:

1.NP - vstupní chodba, technická místnost, 1 pokoj, prostorný obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem se vstupem na terasu, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC.

2.NP - zde se nachází 4 neprůchozí pokoje, samostatné WC, koupelna s rohovou vanou, komora.

Dům se vytápí tepelným čerpadlem. Možné je dále topit elektrokotlem a krbem s výměníkem. Voda je ohřívána solárními kolektory a případně bojlerem.

V celém domě jsou dřevěná okna se žaluziemi a střešní okna jsou vybavena automatickými roletami. Dům je kompletně zateplen a má nainstalovanou klimatizaci. V koupelnách, v kuchyni a chodbě je podlahové vytápění, které je kombinováno s deskovými radiátory v ostatních místnostech. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci.

Dům se prodává s vybavením.

Velkou předností tohoto domu je také velká zahrada.

Na zahradě naleznete prostornou garáž se samostatnou dílnou (zastavěná plocha 36m2), přístřešek na auto, pergolu s kůlnou a skladem zahradního vybavení, dětské hřiště, velký zapuštěný bazén (7,2 x 3,5m) se slanou vodou, ohřevem a protiproudem, místo k připojení vířivky. Vířivka není součástí prodeje. Celý pozemek je oplocený, zahrada je osvětlená a brána je elektrická. Za plotem je ještě část pozemku neoplocená a jedná se o stavební parcelu.

Nemovitost se nachází v centru Helvíkovic - vedle je mateřská škola s volně přístupným hřištěm a kousek od domu je obecní úřad, obchod a cca 370 m od domu zastávka autobusu s pravidelnými spoji, což dělá toto místo ideálním místem pro rodinné bydlení.

Dům bude k předání koncem roku 2022.

Cena domu je 9.000.000 Kč. 

V případě zájmu volejte nebo pište:

tel: 608 034 753

email: lenka.andrsova@andrs.cz