NOVÉ BYTY V ŽAMBERKU - BYTOVÝ DŮM "B"

Kontakty: tel. 608 034 753, email: lenka.andrsova@andrs.cz

V Žamberku podnikáme již více jak 19 let v oblasti financí. Nejen od našich klientů jsme v posledních letech vnímali enormní zájem o koupi bytů a domů určených k bydlení. Proto jsme se rozhodli navázat na úspěšný projekt stavby polyfunkčního objektu v ulici Divišova, kde kromě sídla našich společností pronajímáme další 2 komerční prostory a 5 bytových jednotek.

V roce 2018 jsme požádali město Žamberk o koupi pozemků v centru města na "Mazurově louce" v ulici Divišova. V témže roce došlo ke schválení zastupitelstvem města. Následně v letech 2018 - 2020 probíhala studie, příprava projektové dokumentace a vše související. V červnu 2020 jsme dostali stavební povolení na výstavbu bytových domů. Během následujících let by tak měl vzniknout komplex 3 nízkoenergetických čtyřpodlažních zděných bytových domů. Celý projekt zapadá do filozofie našich firem, protože firma Andrš - finanční plánování s.r.o. je připravena zájemcům o byty pomoci také s jejich financováním a zajištěním. Díky tomu budou zájemci vše řešit pod jednou střechou.

BYTOVÝ DŮM "B"

Výstavba bytových domů byla zahájena v dubnu 2021 a v lednu 2023 byl zkolaudován bytový dům A. Domy jsou zděné a stavěné v energetické třídě B. Každý blok má 10 bytových jednotek a komerční prostor v přízemí. Celou výstavbu zajišťuje firma REKOS ŠEVČÍK s.r.o., se kterou máme pozitivní zkušenosti z minulých projektů. K předpokládanému dokončení bytového domu B by mělo dojít na podzim roku 2024. 

Představujeme vám plány jednotlivých bytů a jejich umístění v bytovém domě B v ulici Divišova v Žamberku. V bytovém domě v přízemí je na prodej i jeden komerční prostor, který může být využíván jako obchod/provozovna služeb apod. Další patra domu jsou identická - byty 2+kk a 3+kk.  Obytné místnosti jsou situovány do klidnější části pohledem od severovýchodu. Byty jsou prodávány do osobního vlastnictví. 

U domu je vybudováno parkoviště a za domem zahrada - pozemky pro zahradu a parkovací místa jsou ve vlastnictví Města Žamberk. Bytový dům je umístěn v centru Žamberka - v okruhu 300 m najdete městský úřad, obchody, polikliniku, školu, školku, gymnázium, restaurace, poštu, autobusové nádraží, lékárnu, divadlo, kino. Nedaleko je velký zámecký park, rozhledna Rozálka a Žamberk disponuje velkým sportovním areálem s koupalištěm, fotbalovým hřištěm, tenisovými kurty a kluzištěm. 

Zájemce, který podepíše smlouvu o smlouvě budoucí kupní a zaplatí rezervační poplatek, si bude moci zvolit obklady do koupelen, provedení podlah a vzhled dveří. Byty se prodávají bez kuchyňské linky, abyste si ji mohli zařídit dle vašich představ. Instalace jsou připraveny dle navrženého rozmístění spotřebičů/nábytku v plánech bytů. Dům je napojen na optický kabel - v jednotlivých bytech internetové zásuvky + možnost zapojení televize přes optický kabel. Vytápění a teplá voda jsou zabezpečeny teplovodem od Správy budov Žamberk.

Kontakty: tel. 608 034 753, email: lenka.andrsova@andrs.cz

Byt 2+KK 55,5 m2 ve 2.,3. a 4. NP+ balkon + sklep

3.460.000 Kč


Byt 3+KK 68 m2 ve 2.,3. a 4. NP+ balkon + sklep 

4.170.000 Kč

Byt 2+KK 58,3 m2 ve 2.,3. a 4. NP+ balkon + sklep 

3.625.000 Kč


Komerční prostor 38,87 m2 v 1.NP 

prodán

V případě zájmu volejte nebo pište:

tel: 608 034 753

email: lenka.andrsova@andrs.cz