NOVÉ BYTY V ŽAMBERKU

 BYTY V BYTOVÉM DOMĚ "A" JSOU PRODANÉ. O PRODEJI BYTŮ V BYTOVÉM DOMĚ "B" VÁS BUDEME POSTUPNĚ INFORMOVAT. 

Pokud máte vážný zájem, kontaktujte nás emailem: lenka.andrsova@andrs.cz.

NEBYTOVÝ PROSTOR

velikost: 37,19 m2

cena: -

stav: PRODÁNO


BYT 2.1       2+KK

velikost: 56,2 m2

cena: -

stav: PRODÁNO


BYT 3.1      2+KK

velikost: 56,2 m2

cena: -

stav: PRODÁNO


BYT 4.1      2+KK

velikost: 71,7 m2

cena: -

stav: PRODÁNO
.


BYT 2.2        2+KK

velikost: 59,9 m2

cena: -

stav: PRODÁNO


BYT 3.2       2+KK

velikost: 59,9 m2

cena: -

stav: PRODÁNO


BYT 4.2      1+KK

velikost: 29,4 m2

cena: -

stav: PRODÁNO

BYT 1.1      2+1

velikost: 74,5 m2

cena: -

stav: PRODÁNO


BYT 2.3     3+KK

velikost: 74,5 m2

cena: -

stav: PRODÁNO


BYT 3.3     3+KK

velikost: 74,5 m2

cena: -

stav: PRODÁNO


BYT 4.3       3+1

velikost: 90,2 m2

cena: -

stav: PRODÁNO


Rezervační záloha je 200 000 Kč a tato částka bude započtena na úhradu kupní ceny.

Předpokládané předání bytu kupujícímu k 31.1.2023.

Zabýváme se také financováním bydlení hypotečními úvěry, doporučujeme tedy pro hladký průběh řešit "pod jednou střechou" přes naší společnost Andrš - finanční plánování s.r.o.

V Žamberku podnikáme již více jak 18 let v oblasti financí. Nejen od našich klientů jsme v posledních letech vnímali enormní zájem o koupi bytů a domů určených k bydlení. Proto jsme se rozhodli navázat na úspěšný projekt stavby polyfunkčního objektu v ulici Divišova, kde kromě sídla našich společností pronajímáme další 2 komerční prostory a 5 bytových jednotek.

V roce 2018 jsme požádali město Žamberk o koupi pozemků na "Mazurově louce" v ulici Divišova. V témže roce došlo ke schválení zastupitelstvem města. Následně v letech 2018 - 2020 probíhala studie, příprava projektové dokumentace a vše související. V červnu 2020 jsme dostali stavební povolení na výstavbu bytových domů. Během následujících let by tak měl vzniknout komplex 3 čtyřpodlažních zděných bytových domů. Celý projekt zapadá do filozofie našich firem, protože firma Andrš - finanční plánování s.r.o. je připravena zájemcům o byty pomoci také s jejich financováním a zajištěním. Díky tomu budou zájemci vše řešit pod jednou střechou.

Bytový dům A

Výstavba bytového domu A byla zahájena v dubnu 2021. Ve zděném domě bude 10 bytových jednotek a dále komerční prostor v přízemí. Celou výstavbu má na starosti firma REKOS ŠEVČÍK s.r.o., se kterou máme pozitivní zkušenosti z minulých projektů. K předpokládanému dokončení by mělo dojít do konce roku 2022.  V průběhu jara 2022 bychom zveřejnili cenovou nabídku a nabídli byty k prodeji.

Půdorysy pater bytového domu A

pro zvětšení jednotlivých obrázků rozklikněte

Představujeme vám plány jednotlivých bytů a jejich umístění v prvním bytovém domě v ulici Divišova v Žamberku. V bytovém domě v přízemí je na prodej i jeden komerční prostor, který může být využíván jako obchod/provozovna služeb apod. Druhé a třetí patro domu jsou identické. Obytné místnosti jsou situovány do klidnější části pohledem od severovýchodu. Byty budou prodávány do osobního vlastnictví. 

U domu bude vybudováno parkoviště a za domem zahrada. Bytový dům je umístěn v centru Žamberka - v okruhu 300 m najdete obchody, polikliniku, školu, školku, restaurace, poštu, autobusové nádraží, lékárnu, divadlo, kino. Nedaleko je velký zámecký park, rozhledna Rozálka a Žamberk disponuje velkým sportovním areálem s koupalištěm, fotbalovým hřištěm, tenisovými kurty a kluzištěm. 

Níže si můžete prohlédnout rozložení bytů.

Zájemce, který podepíše smlouvu o smlouvě budoucí kupní a zaplatí rezervační poplatek, si bude moci zvolit obklady do koupelen, provedení podlah, vzhled dveří. Byty se prodávají bez kuchyňských linek, abyste si je mohli zařídit dle vašich představ. Budou připraveny instalace dle navrženého rozmístění spotřebičů/nábytku v plánech bytů. Dům bude napojen na optický kabel - v jednotlivých bytech internetové zásuvky + možnost zapojení televize přes optický kabel. Vytápění a teplá voda budou zabezpečeny teplovodem od Správy budov Žamberk.

Karty jednotlivých bytů ke stažení 

V případě zájmu volejte nebo pište:

tel: 608 034 753

email: lenka.andrsova@andrs.cz